به وب سایت صنعت گستر خوش آمدید.

صنعت گستر

صنعت گستر

پمپ وکیوم متحد - گیربگس EEX - الکتروموتور WEG بازرگانی صنعت گستر

بازرگانی صنعت گستر با کادری مجرب از متخصصین و کارشناسان توانمند خود با هدف تامین محصولات و ارائه خدمات ویژه در سایه رضایت مشتری در زمینه صنعت و تاسیسات مفتخر به همکاری با سازمان ها ، پروژه ها و صنایع بزرگ از جمله صنایع نفت و صنایع گاز ، صنعت فولاد ، صنعت سیمان ، صنایع غذایی ، صنایع دارویی و همچنین تجهیز تاسیسات پروژه ها ، برج ها و ارائه بوستر پمپ های آبرسانی دور متغیر ، آتشنشانی و انواع پمپ های تاسیساتی و صنعتی برندهای معتبر می باشد .


بازرگانی صنعت گستر با به کار گیری تجربیات و اطلاعات به روز خود در راستای ارائه خدمات نوین با ویژگی های منحصر به فرد از جمله ارائه خدمات قبل و پس از فروش در ارائه بهترین و موثرترین راه جهت افزایش رضایت مشتریان محترم همواره در تلاش بوده وسعی در یاری نمودن صنعت کشور دارد.

معرفی کلی محصولات :
- وارد کننده الکتروموتورهای ضد انفجار ( EEX )  برند Weg برزیل 
  وارد کننده الکتروموتورهای پوسته چدنی چینی
- طراح و ارائه دهنده بوستر پمپ های آبرسانی و آتشنشانی ( دور متغییر - دور ثابت ) برندهای LOWARA و GRONDFOS

نمایندگی :
- پمپ وکیوم ( خلاء ) آب در گردش متحد
- پمپ وکیوم ( خلاء ) روغنی ZINISAN ترکیه
- پمپ روغن داغ STANDART ترکیه
- پمپ دنده ای ( ماه و ستاره ) YILDIZ ترکیه
- گیربکس I MAK ترکیه

عامل فروش :
- گیربکس های YILMAZ ترکیه
- گیربکس های حلزونی ( WORM ) چینی
- گیربکس های حلزونی ایرانی رستمی
- گیربکس های SEW
- انواع پمپ های خانگی چینی
- انواع پمپ های خانگی و صنعتی برندهای

همانطور که قبلا نیز گفته شد یکی از محصولات ارایه شده در بازرگانی صنعت گستر الکتروموتور weg می باشد

الکتروموتور وگ ( الکتروموتور weg ) چیست ؟
تاریخچه الکتروموتور weg  ( الکتروموتور وگ )

از معتبرترین الکتروموتور های موجود در سطح جهان و به عنوان بزرگترین گروه تولید کننده الکتروموتور ضد انفجار در امریکای لاتین و جهان می توان به شرکت Electro motors WEG اشاره کرد .

در سپتامبر سال 1961 شراکت سه شریک به نام های ورنر ریکاردو وویت ، داسیلوا و ورنینوس اغاز شد . در آن دوره با تصمیم این سه نفر شرکت الکتروموتور سازی جرگوا تاسیس شد  مدنی بعد شرکای این شرکت نام شرکت را به Electro motors WEG تغییر دادند . نام WEG از سه حروف اول سه بنیانگذار انتخاب شده است .

شرکت الکتروموتور ضد جرقه WEG به عنوان بزرگترین تولید کننده موتورهای الکتریکی در امریکای لاتین و از بزرگترین سازنده الکتروموتور در جهان در ادامه مسیر خود به پیشرفت های قابل توجهی دست یافته است.

کمپانی WEG علاوه بر تولید الکتروموتور weg خود را به عنوان تامین کننده برق صنعتی تثبیت نموده است . شرکت الکتروموتور ضد انفجار WEG به عنوان تولید کننده بسیار قوی در امریکای لاتین و در جمع پنج کشور بزرگ سازنده الکتروموتور در جهان با نام تجاری وگ WEG و استانداردهای
- ISO 9001# : 2008 
- ISO 14001# : 2004
- ISO 50001#: 2011  
می باشد و در همین وضع تثبیت شده است


الکتروموتورهای ضد انفجار weg اساساً در دسته بندی موتورهای محصور سربسته قرار می گیرند که بر پایه حفاظت در برابر شرایط محیط و نیز سرد شدن ساخته شده اند .
بطورکلی موتورهای محصور که توسط :
کمیته بین المللی الکتروتکینیکال ( European standard ) که استانداردی اروپایی است طراحی شده اند در دو گروه کلی قرار می گیرند :

نوع : پوسته باز آن دارای دریچه هایی است که امکان تهویه هوا در اطراف سیم پیچ های موتور را می دهد . چهار نوع از این موتور های پوسته باز وجود دارند :

 
دسته بندی الکتروموتورهای ضد جرقه برای محیط های مخاطره آمیز ( الکتروموتور ضد انفجار Explosion Proof Explosion Proof Motor Classifications  )

الکتروموتورهای ضد جرقه weg برای محیط های مخاطره آمیز توسط آزمایشگاههای بیمه (UL) و نیز نظام نامه ملی برق (UL) و نیز OSHA بشرح زیر تعریف شده است .

کلاس I : گازها بخارات و مایعات Gases , vapors, and liquids
گروه A : استیلن Gases , vapors, and liquids
گروه B : هیدورژن و مظائر آن . Hydrogen , etc
گروه C : اتر و نظائر آن Ether, etc
گروه D : هیدروکربنها ، سوختها و حلالها و نظائر آن Hydrocarbons , fuels , solvents, etc
دسته بندی 1 : مخاطرات انفجاری معمول Normally explosive and hazardous
دسته بندی 2 : مخاطراتی که بطور معمول در هوا وجود ندارند ولی بطور غیر مترقبه ممکن است بروز کنند .
 
کلاس II : گرد و غبارها شامل گروه ذیل می باشند :
گروه E : غبار فلزات ( هادی و منفجر کننده )
گروه F : غبار کربن ( که برخی از آنها هادی بوده و همه آنها قابل انفجارند )
گروه G : آرد ، نشاسته ، حبوبات ، پلاستیک های قابل احتراق یا غبارات شیمیایی ( قابل انفجار)

دسته بندی 1 : مقادیر قابل اشتعال غبارکه بطور معمول وجود دارند و یا ممکن است بصورت معلق وجود داشته باشند و یا غبارهای هادی که وجود دارند .
دسته بندی 2 : غباری که بطور معمول به مقداری که باعث اشتعال شوند در هوا معلق نیستند اما ممکن است بطور اتفاقی رها شوند لایه های غبار که حضور دارند.

الکتروموتور ضدانفجار WEG به سه گروه تقسیم میشوند :

دارای سیستم گیربکس خور از فریم سایز 225 به بالا
ترمیستوردار ، چند ولتاژه ، سه فاز ، TEFC
کلاهک داخلی NDE#  DE برای جلوگیری از انتشار شعله مناسب برای کار با اینورترالکتروموتور های ضد انفجار به الکتروموتور هایی گفته می شود که در محیط قابل انفجار ( Explosion ) ، اشتعال ( Falamable ) ، و مخاطره امیز ( Hazardious ) از لحاظ مجاورت با گازها و مواد محترقه و قابل اشتعال به طور مثال در  پمپ بنزین ها ، معادن ، پالایشگاه ها ، و کارخانجات تولید مواد شیمیایی به کار گرفته می شوند.در یک چنین محیط هایی امکان تشکیل مثلت آتش با جرقه ای از سوی سیستم الکتریکی موتور تکمیل می گردد لذا الکترو موتور باید از حفاظت ویژه ای برخوردار باشد تا باعث احتراق نگردد و یا انفجار صورت پذیرفته را در خود خنثی کند.

الکتروموتورهای ضد انفجار بسته به قابلیت استفاده در مناطق خطرناک به دو گروه تقسیم می شوند:

گروه I : الکترو موتورهایی هستند که در معادن و در محیط هایی که غبار ذغال سنگ و دیگر غبارهای قابل اشتعال در آنها وجود دارد, استفاده می گردند.

گروه II : الکترو موتورهایی هستند که در مناطق هیدروکربنی و فضاهایی که گازهای قابل اشتعال در آنها وجود دارد به کارمی روند.

با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

  • خیابان سعدی جنوبی ، کوچه خوانساری ، نبش پاساژ امیرکبیر ، پلاک 38
  • ۳۳۹۵۰۹۳۷ ۲۱ ۰۰۹۸
  • ۳۳۹۹۴۶۲۷ ۲۱ ۰۰۹۸
  • ۳۶۶۱۶۷۴۰ ۲۱ ۰۰۹۸
  • ۳۶۶۱۶۷۵۱ ۲۱ ۰۰۹۸
  • electroettecal.ghorfe24.com
  • sanatgostar.ghorfe24.com

فرم تماس